loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Pergole w aranżacji ogrodu

Pergole w aranżacji ogroduPergola z bramką DR-72

 Piękne kaskady kwitnących roślin to marzenie każdego kto posiada kawałek własnego ogrodu i lubi kwiaty. By pomóc im w lepszym rozwoju warto pokusić się o zakup pergoli. Najbardziej popularne są drewniane pergole, jednak podczas użytkowania szybko zauważymy różnicę między tymi modelami a metalowymi drabinkami. Metal wytrzyma dużo większy ciężar i opór roślin, dzięki czemu da nam pewność iż przechodząc tunelem wewnątrz nie złamie się ona nam nad głową. Uroku tym modelom dodają finezyjne zdobienia i często wymyślne kształty.

 

Kwietnik stojący z drabinką KW-302 Miejsce, gdzie ustawione zostaną te drabinki również ma znaczenie. Zamontowane przy wejściu na posesję będzie witała wchodzących, zaś model z ławką, siedziskiem w środku pozwoli nam schronić się przez upalnym słońcem. Alejka, tunel kwiatowy prowadzący do altanki jest również ciekawą konstrukcją w ogrodowych aranżacjach. Pnące się po nich ku słońcu rośliny będą zachwycały każdego z odwiedzających nasz ogród.

 

 Metalowe drabinki idealnie sprawdzą się również jako podpory dla warzyw iDrabinka do kwiatów DR-155 owoców. Pomidory czy winorośl potrzebują solidnego podparcia by móc kontynuować swoją gonitwę ku promieniom słonecznym. Ciężkie pomidory czy kiście winogron by dojrzeć będą potrzebowały solidnego oparcia i podpory jaką da im metalowa drabinka.

 

 Pergole w ogrodzie pełnią kilka istotnych funkcji. Są to nie tylko podpory do pnących roślin ale również tworzone przez nie kaskady kwitnącej roślinności ożywia i dekoruje nasz ogrodowy zakątek.

 

 

Pracownia metaloplastyki


Data dodania: 2017-08-04 12:58:00