loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Łazienka w metalu!

Łazienka w metalu!Stojak na papier toaletowy KUTY TO-03

 Łazienka kojarzy nam się z relaksem i czystością. Surowe formy wykorzystywane w najnowszych trendach w aranżacjach łazienek idealnie wpasowują się w klimat sterylności i prostoty. Metalowe akcesoria łazienkowe to trwałe i solidne dodatki, które pozwolą nam swobodnie i bezproblemowo korzystać z pomieszczenia.  

 

 DodaKosz na pranie KP-02tki do łazienki są najczęściej przez nas mało zauważone w codziennym funkcjonowaniu. Niestety ich brak niekiedy jest sporym problemem. Kosz na pranie obecnie jest absolutnym musem w każdej łazience. Zwykłe plastikowe modele często podczas użytkowania ulegają uszkodzeniom. Metalowe kosze będą służyły nam długo i bezawaryjnie, a ich struktura i forma pomieści nawet duże ilości odzieży.   

 

 Metalowe wieszaki na ręczniki nie wydają się niczym niezwykłym. Jednak gdy kolejny z nich ulega zniszczeniu pod nawałem mokrych ręczników wówczas warto postawić na solidny i pewny model. Półki wykonane z metalu jak i stojak na papier będą współgrały spójnie z Wieszak do łazienki WŁ-95aranżacją w stylu minimalistycznym. Klasyczną formę akcesoriów uzyskamy dodając do nich finezyjne zdobienia i motywy roślinne typu liście czy kwiaty.  

 

 Łazienkowe akcesoria powinny charakteryzować się trwałością i uniwersalnością. Półki wykonane z metalu będą solidnym pomocnikiem w utrzymaniu porządku w pomieszczeniu. Możliwość dopasowania półek czy stojaków zarówno kolorem jak i wymiarami do wnęki w ścianie czy wolnej przestrzeni przy lustrze jest niezwykle wygodną i praktyczną sprawą. Pracownia metaloplastyki pozwala nam na wybór odpowiednich wymiarów, tak by metalowe akcesoria, które umieścimy w naszej łazience tworzyły z nią spójną całość.

metaloplastyczny.pl
Data dodania: 2017-08-18 12:12:00