loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

W strugach deszczu...

W strugach deszczu...

 

Parasolnik, stojak na parasole KUTY PA-39

 Choć jak na razie aura sprzyja malowniczym spacerom na świeżym powietrzu, to zawsze w pogotowiu powinniśmy mieć parasol, ponieważ jesienne słoty zbliżają się nieuchronnie. By poprawnie przygotować się na zmianę pogody warto zadbać o odpowiednie przechowanie naszych parasoli. Przedpokój jest pierwszym miejscem po wejściu do domu, gdzie więc zostawić mokry parasol ? Zazwyczaj zostawiamy go gdzieś w kącie stawiając na ścierce, by woda spłynęła, choć jest ciekawsze rozwiązanie.

 

 Odpowiednio dobrany parasolnik będzie zarówno funkcjonalnym dodatkiem do przedpokoju jak i niebanalną ozdobą. Podczas jego zakupu warto zwrócić uwagę na kilka szczeParasolnik, stojak na parasole z wieszakiem KUTY PA-37gółów, dzięki czemu będzie nam lepiej i wydajniej służył. Przede wszystkim należy wybrać stojak na parasole zrobiony z trwałego i odpornego na wilgoć materiału. Wybierając dany model warto upewnić się czy woda będzie miała bezpieczne ujście by nie gromadziła się na dnie stojaka, bądź by nie kapała na podłogę. W zależności od wystroju wnętrza możemy pokusić się o zakup prostych bądź bardziej zdobionych stojaków na parasole. 

 

 Ciekawą propozycją są metalowe, ręcznie robione modele w połączeniu z wieszakiem na płaszcze. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie miejsca i pozostawienie wilgoci z zewnątrz w jednym miejscu. Choć parasolnik to mały dodatek do aranżacji przedpokoju to może odmienić jego charakter jak i wygląd całego pomieszczenia nadając mu szyku i elegancji.

 

 

 

Pracownia metaloplastyki
Data dodania: 2017-09-29 12:46:00