loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Wózek transportowy do twojego ogrodu

Wózek transportowy do twojego ogrodu

 

Wózek transportowy, magazynowy 150 kg

 Za oknem piękna złota jesień a w naszych ogrodach nastał czas na zbiór plonów i przygotowanie gruntu na kolejną wiosnę. Robiąc porządki nie tylko na grządkach, ale również w sadach przyda nam się solidny i wytrzymały wózek transportowy. Ułatwi nam przenoszenie ciężkich worków pełnych soczystych jabłek i pachnących gruszek, jak i pozwoli na szybsze uporządkowanie liści i obciętych gałęzi. Decydując się na zakup wózka transportowego warto zainwestować w droższy i solidniejszy model, by mógł służyć nam długo i bezawaryjnie, zarówno wiosną jak i Wózek transportowy, ogrodowy 135 kgzimą pomagając w dostarczeniu opału do kominka.

 

 Pracownia metaloplastyki to idealne miejsce na zakup tego typu akcesoriów. Tworzone od podstaw modele wózków i przyczep pozwalają na dopasowanie ich do indywidualnych wymagań klienta, tj. odpowiednia szerokość wózka by zmieścił się w furtkę czy większa ładowność. Trwały materiał i doświadczenie twórców sprawią iż te niezawodne akcesoria pozwolą nam cieszyć się z prac w ogrodzie przy minimalnym wysiłku. Duże i solidne koła ułatwią nam poruszanie się z wózkiem po grząskim terenie jak i w niektórych przypadkach pokonanie schodów.  

 

 Wózki transportowe to niezbędne akcesoria w naszym ogrodzie. Ułatwią każde zadanie zarówno latem jak i w zimowy chłodny wieczór. Raz dokonany wybór będzie procentował przez lata pozwalając nam uniknąć bólu pleców i kontuzji zawiązanych z dźwiganiem. Dopasowanie konkretnego modelu do własnych potrzeb i oczekiwań jedynie utwierdzi nas w przekonaniu iż stanie się on naszym najlepszym przyjacielem w ogrodzie.  

 

 

metaloplastyczny.pl


Data dodania: 2017-10-06 12:48:00