loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Drugie życie starych mebli!

Drugie życie starych mebli!


 Miłośnicy antycznych mebli wiedzą jak ważna jest i pielęgnacja i dbałość o każdy nawet najmniejszy element. Uchwyt meblowy, rączka UC-15Niestety z biegiem lat nie każdy detal możemy odrestaurować. Upływający czas najmocniej działa na małe elementy mebli, takie jak okucia, zdobienia, uchwyty czy nóżki. Wówczas najczęściej decydujemy się na całkowitą wymianę mebli, a niepotrzebnie!

 

 Obecnie znajdziemy w sprzedaży nie tylko stylowe nogi do mebli, ale również rustykalne uchwyty czy modne, kolorowe gałki do szuflad. Mała zmiana polegająca Uchwyt meblowy, rączka UC-08na wymianie drobnych detali ożywi wiekowy kredens jak i tchnie w niego odrobinę życia i nowoczesności. Poprzez wymianę gałek czy elementów ozdobnych możemy dopasować nasz ulubiony mebel do obecnego wnętrza, tak by współgrało z jego wystrojem. Kute klamki, uchwyty idealnie odnajdą się w rustykalnych i retro aranżacjach. Chcąc nadać im lekkości warto pomyśleć nad zmianą koloru na modną obecnie biel czy pudrowy róż, który będzie świetnie komponował się z tego typu wnętrzami.

 

 Wyroby kowalstwa artystycznego pomogą nam na znalezienie odpowiednich detali do naszych mebli, byśmy mogli znów cieszyć się nimi przez lata, a krok w stronę nowoczesności jedynie podkreśli wyjątkowość naszych mebli, nie pozbawiając ich dotychczasowej unikalności i dostojności.

Pracownia metaloplastyki


Data dodania: 2017-10-27 12:24:00