loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Stylowe kosze na drewno!

Stylowe kosze na drewno!Kosz na drewno KO-190a

 

 Chłodne, zimowe wieczory już coraz bliżej, dlatego warto już teraz zaopatrzyć się w odpowiedni kosz na drewno. Obecnie w sprzedaży znajdziemy mnóstwo modeli i rodzai tych akcesoriów, więc wybór odpowiedniego nie zawsze jest łatwy i oczywisty.  

 

 Chcąc podjąć właściwą decyzję należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów w budowie koszy. Przede wszystkim pojemność kosza jest tu ważnym Wózek do opału, kosz kominkowy KO-138kryterium, bo co nam z kosza gdy zmieścimy w nim pięć polan? Z drugiej strony jednak nie można przesadzić z jego wielkością, ponieważ będzie zbyt ciężki by przetransportować załadowane już polana do domu. Fajnym rozwiązaniem są tutaj kosze z kółkami, dzięki którym ten problem staje się nieistotny. Niektóre z modeli posiadają mniejsze półki, kieszenie na drobne polana czy podpałkę, co również ułatwi nam rozpalenie w kominku. Metalowe modele są bardziej wytrzymałe zarówno gdy chodzi o uszkodzenia mechaniczne czy nawet sam ciężar drewna, niż ich wiklinowe czy materiałowe odpowiedniki. Ciekawym połączeniem jest również kosz z uchwytami na akcesoria kominkowe. Skupione w jednym miejscu pozwolą na zachowanie porządku i zajmą mniej miejsca przy kominkowej przestrzeni. Kosz na drewno z akcesoriami KO-183

 

 Choć wybierając kosz do naszego kominka będziemy kierowali się głównie wyglądem estetycznym przedmiotu, który jest równie ważny to nie powinniśmy jednak zapominać o praktyczności i funkcjonalności owej ozdoby. Nowoczesne modele łączą w sobie obie cechy które pomogą w wyeksponowaniu naszego kominka i ułatwią korzystanie z niego w te długie i mroźne wieczory.

 

 

 Pracownia metaloplastyki

 


Data dodania: 2017-11-10 12:29:00