loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Czas zimowych szaleństw na śniegu!

Czas zimowych szaleństw na śniegu!

Stojak na obuwie STb-02

 Zima w pełni, czas lepienia bałwana i jazdy na sankach rozpoczęty! Choć to przede wszystkim świąteczny okres to również czas na śnieżne zabawy z dziećmi. Frajda z budowania iglo czy bitwy śnieżne pamięta każdy z nas. Przemoczona odzież i zmarznięte dłonie to swoisty atrybut zimowych szaleństw na śniegu. By szybko i sprawnie ułatwić pozbycie się wilgoci z odzieży warto pokusić się o zakup stojaka na buty. Ustawiony przy kaloryferze, piecu czy kominku ułatwi ich wysuszenie ale również pozwoli na zaprowadzenie porządku w korytarzu. Wieszak na rękawiczki stojący STAL WS-194Pozostawione przy wejściu do domu wzdłuż ściany obuwie niekiedy przyprawia nas o zawrót głowy, zwłaszcza gdy potkniemy się o nie. Zakup takiego stojaka będzie nie tylko praktyczną ale i estetyczną inwestycją. 

 

 Kolejnym, nieocenionym pomocnikiem w doprowadzeniu odzieży do stanu suchości będzie wieszak na rękawiczki. Stojący model pozwoli na przeniesienie go w ciepłe miejsce, np. koło kominka, co pozwoli na szybsze wysuszenie rękawiczek i czapek naszych pociech, by bez problemu mogły w pełni cieszyć się z zimowych zabaw.

 

 Chłodne wieczory w blasku trzaskających polan, z gorącą herbatą w dłoni mają swój urok Kosz na drewno RĘCZNIE KUTY KO-20jedynie w czasie zimowych wieczorów. By w pełni wykorzystać ten czas warto już wcześniej zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria na zimę. Metalowe kosze na drewno zgromadzą pod kominkiem wystarczającą ilość opału na cały wieczór, byśmy nie musieli wychodzić po zmroku na zewnątrz.

 

 Kute akcesoria do domu ułatwią nam przetrwanie zimowego okresu, dodatkowo sprawią iż nie będzie aż tak bardzo uciążliwy. Finezyjne wzory i dekoracyjne elementy sprawią iż zakupione przez nas akcesoria staną się również oryginalną ozdobą w mieszkaniu.

 

 

 

 

metaloplastyczny.pl

  

  


Data dodania: 2017-12-01 12:26:00