loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Niezawodny stojak na choinkę...

Niezawodny stojak na choinkę... 

Stojak choinkowy z pojemnikiem na wodę OS-84

 Choć do świąt zostało jeszcze trochę czasu to już teraz warto pomyśleć o odpowiednich akcesoriach, które w natłoku obowiązków w późniejszym czasie mogą nam umknąć, a ich brak sprawi nam nie lada kłopot. Chodzi tu mianowicie o stojak na choinkę. Mimo iż to mała rzecz i rzadko kiedy skupiamy na tym uwagę podczas przedświątecznych zakupów to jednak należy o nim pamiętać.

 

 Obecnie w sprzedaży znajdziemy mnóstwo propozycji i rozwiązań by zabezpieczyć i ustawić choinkę w domu. W zależności od tego na jakie drzewko się zdecydujemy taki stojak należy do niej dopasować. Do sztucznej choinki Stojak choinkowy z pojemnikiem na wodę OS-79możemy wybrać mniejszy model, ponieważ nie wymaga ona podlewania i jest lżejsza niż żywe odpowiedniki. Gdy chodzi o naturalne choinki tu mamy dwa warianty wyboru. Rosnące drzewka sprzedawane są w donicach, dzięki czemu po świętach możemy zasadzić je w naszym ogrodzie. Natomiast cięte choinki wymagają już odpowiedniego stojaka. Podczas zakupu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał z jakiego został wykonany. Metalowe stojaki na choinkę będą bardziej wytrzymałe i trwałe podczas użytkowania. Niektóre modele zawierają również pojemniki na wodę, dzięki czemu będziemy mogli dłużej cieszyć się jej blaskiem w naszym domu. Stojak choinkowy na kółkach OS-80Ważnym kryterium podczas zakupu jest również regulacja pnia drzewka. Decydując się na większy stojak zawsze możemy dopasować go do choinki o różnych rozmiarach za pomocą śrub regulujących, natomiast zbyt mały nie da nam takiej możliwości. Większy model gwarantuje nam również lepszą stabilność całej konstrukcji. Ciekawym rozwiązaniem są stojaki na kółkach, które ułatwią przemieszczenie drzewka na środek salonu bądź w kąt gdy do zabawy ruszą dzieci.

 

 Podczas wyboru stojaka pamiętajmy również o jego atutach dekoracyjnych. Dobrze dobrany stojak podkreśli wyjątkowość naszego drzewka jak i sam w sobie stanie się eleganckim i praktycznym dodatkiem.

Pracownia Metaloplastyki


Data dodania: 2017-12-08 12:18:00