loadingimg

Wczytuję dane...
Niezbędnik kominkowy

Niezbędnik kominkowy

 Akcesoria kominkowe na stojaku

 Posiadacze kominków wiedzą jak trudno niekiedy zachować ład i porządek wokół niego, jak i przy składowanych polanach. Umieszczony w salonie jest szczególnie nadzorowany z powodu tworzącego się co chwila bałaganu w postaci drzazg czy kawałków kory na panelach wokół kominka. Prostym rozwiązaniem są tu akcesoria kominkowe. Najczęściej w ich skład wchodzą miotełka, szufelka, pogrzebacz i szczypce. Taki zestaw akcesoriów niekiedy pozwala nam na zaoszczędzenie czasu. Dzięki łatwej dostępności do zmiotki i szufelki, zamiast przyciągnięcia i Zestaw akcesoriów kominkowychpodłączenia odkurzacza. Materiał z jakiego zostały wykonane, jest również bardzo istotnym elementem. Metalowe szczypce pozwolą na chwytanie palących się polan, na przesuwanie ich bez uszkodzeń naszych sprzętów.

 

 Akcesoria kominkowe umieszczone najczęściej na ozdobnym stojaku nie zajmą dużo przestrzeni, jak również pozwolą na łatwe i bezproblemowe przemieszczenie. Kute elementy ozdobne umieszczone na uchwytach, stojaku czy podstawie dodadzą szyku i elegancji całemu zestawowi. Ciekawym pomysłem jest również umieszczenie akcesoriów przy koszu na drewno. Uchwyty zaprojektowane by zmieścić szufelkę, miotełkę i Akcesoria kominkowepogrzebacz na koszu to idealny pomysł gdy mamy mało miejsca. Jednocześnie trzymanie wszystkiego pod ręką będzie niezwykle praktycznym i wygodnym rozwiązaniem.

 

 Obecnie w sprzedaży możemy znaleźć najróżniejsze formy i modele zarówno koszy na drewno jak i zestawów akcesoriów kominkowych. Warto zatem dopasować go do stylu kominka jak i całego pomieszczenia w którym będą się znajdować.

  

 

Pracownia metaloplastyki


Data dodania: 2017-12-22 12:26:00