loadingimg

Wczytuję dane...
Funkcjonalne kosze na drewno

Funkcjonalne kosze na drewno

 Kosz na drewno RĘCZNIE KUTY KO-06

 Przygotowanie opału na zimę to jedno z jesiennych zadań, które zapewni nam spokój podczas mroźnych wieczorów. Odpowiednio składowany pozwoli nam cieszyć się ciepłem w domu przez cały zimowy okres. Chcąc ułatwić sobie proces codziennego dostarczania polan do pieca czy kominka warto pokusić się o zakup kosza na drewno. Wśród różnorodnych modeli możemy znaleźć kosz odpowiedni dla naszych indywidualnych potrzeb.

 

Kosz na drewno / wózek  z kołami KO-42

 Decydując się na zakup kosza na drewno warto najpierw zapoznać się z funkcjonalnością poszczególnych modeli, ponieważ sam dekoracyjny wygląd nie jest najważniejszą kwestią. Materiał z którego został wykonany powinien być tu kluczową sprawą. Metalowe kosze będą najbardziej odporne zarówno na działanie ciepła jak i uszkodzenia mechaniczne. Choć nie należą do najlżejszych to na pewno do najtrwalszych. Niektóre z koszy posiadają kółka, dzięki którym polana możemy przewozić bez konieczności dźwigania. Specjalne półki na drobniejsze polana czy Kosz na drewno RĘCZNIE KUTY KO-142rozpałki to również ciekawe rozwiązanie. Połączenie kosza z zestawem akcesoriów typu pogrzebacz czy szufelka sprawi iż będziemy mieli wszystkie potrzebne sprzęty w jednym miejscu.

 

 Możliwość dopasowania wymiaru czy koloru do wnęki w ścianie jak i realizacja własnych pomysłów to idealne rozwiązanie dla odważnych, lubiących oryginalność osób. Pracownia metaloplastyki posiada w swojej ofercie najróżniejsze modele koszy, od tych pasujących do klasycznego wystroju po nowoczesne wnętrza.

 

 

 

Pracownia Metaloplastyki


Data dodania: 2017-12-29 12:14:00