loadingimg

Wczytuję dane...
Wady i zalety produktów wykonanych na zamówienie
Wady i zalety produktów wykonanych na zamówienie

Własny projekt na wyroby metalowe

Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami, które zdobią nasze mieszkanie, dom lub podwórze. Wiele rzeczy w tym celu wyszukujemy w katalogach, Internecie lub bezpośrednio w sklepie. Mamy tam gotowe artykuły, które po przyniesieniu do domu okazują się zupełnie nietrafionym zakupem. Źle dopasowany przedmiot psuje nam wystrój wnętrza. Najlepiej całość stworzyć od podstaw. Wyroby metalowe można przecież zaprojektować lub zmodyfikować wg własnego projektu.


Unikalne świeczniki metalowe


Rzemieślnik jest w stanie wykonać dla nas niemalże każdą potrzebną rzecz. W okresie zimowym bardzo szybko zapada zmrok. Musimy włączyć światło, by nadal  w domu było widno. Długie wieczory można miło spędzić, zamieniając sztuczne światło na migoczące płomyki świec wetknięte w pięknie wymodelowane świeczniki metalowe. W typowym sklepie mamy wzory wielokrotnie powielone. Natomiast rzemieślnik wykona dla nas ręcznie niepowtarzalny świecznik, który będzie można podziwiać tylko u nas. Trwałe, odporne na zniekształcenie i zniszczenie wyroby metalowe mogą nam służyć bardzo długo. Do tego jest możliwość zamówienia kilka przedmiotów do jednego pomieszczenia, by współgrały ze sobą. Zarówno zdobieniami, jak i kolorem. Jeżeli mamy pewną własną wizję, wystarczy narysować wzór i przedstawić w zamówieniu. Wszystko będzie wykonane zgodnie z detalami.


Harmonijny styl


Skoro mamy już świecznik, warto pokusić się o dobrane do jego stylu kwietniki metalowe. Naniesiony wzór i kolor dopasowany do kształtu świecznika stworzą całość. Donice z kwiatami zebrane w jednym kącie pokoju, rozstawione na ręcznie wykonanym meblu dadzą harmonię i ład w całym pomieszczeniu. W pokoju, gdzie są kwiaty i wyeksponowane świece, bardzo ładnie prezentują się książki, ale nie w zatłoczonej biblioteczce. Dwie metalowe półki na ścianie, a na nich np. seria przygodowa, tomiki poezji plus romantyczne i sensacyjne powieści. Wszystko w dopasowanym stylu z ręcznie wykonanymi i pomalowanymi na żądany przez nas kolor metalowymi akcesoriami.


Indywidualne zamówienie


Zamówione przedmioty o odpowiednich kształtach, rozmiarach, kolorach otrzymamy wykonane bardzo starannie i wiernie odwzorowane. Gdybyśmy jednak się rozmyślili i chcieli oddać otrzymany przedmiot, może się to okazać niemożliwe. Produkty wykonane na zamówienie najczęściej nie podlegają zwrotom, bowiem powstały na życzenie klienta. Dlatego warto gruntownie przemyśleć decyzję o zleceniu wykonania danego produktu. Niemniej jednak piękno ręcznego wykonania z pewnością zrekompensuje nam te niewielkie niedogodności.


Data dodania: 2020-01-15 15:29:00