loadingimg

Wczytuję dane...
Metalowy stelaż do stołu lub innego mebla
Metalowy stelaż do stołu lub innego mebla

Uniwersalny metalowy stelaż


W dzisiejszych czasach ludzie zwracają coraz większą uwagę na design swojego mieszkania oraz miejsc w których przebywają. Jednym z wiodących obecnie stylów jest loft. Duże, otwarte przestrzenie, industrialne wnętrza, cegła czy też metal. To główne cechy projektów w tym stylu. Na rynku jest wiele gotowych mebli i dodatków utrzymanych w stylu loftowym. Duża część konsumentów nie chce jednak korzystać z gotowych projektów. Kusząca jest chęć posiadania niepowtarzalnego mebla, a w dodatku zaprojektowanego i stworzonego od początku do końca własnoręcznie. Do tego potrzebny będzie nam przede wszystkim metalowy stelaż, jako podstawowa baza. Po zakupie możemy dowolnie zaprojektować i samodzielnie stworzyć nasz upragniony mebel lub ozdobę.


Stoły, biurka, a nawet metalowe świeczniki


Wyroby metalowe mogą posłużyć do wykonania charakterystycznego i zwracającego uwagę biurka, który może zdobić nasz gabinet. To też ciekawy pomysł na wykonanie stolika, który idealnie dopasuje się na przykład do wystroju restauracji utrzymanej w stylu industrialnym. Ogromną popularnością cieszą się obecnie kwietniki metalowe, które ozdabiają nasze mieszkania. Wykonane w odpowiedni sposób mogą posłużyć nam jako mebel, który oddziela poszczególne strefy w mieszkaniu. Połączenie metalu, drewna i zieleni to zdecydowanie hit.  Balkon, taras czy ogród to miejsca, w których możemy wypocząć, korzystając przy tym z kontaktu z naturą. Na tych powierzchniach również warto zadbać o odpowiedni design. Ozdoby ogrodowe są prostym sposobem na zagospodarowanie i upiększenie otoczenia. Klimat w mieszkaniu, zwłaszcza w zimowe wieczory, budują świece i świeczki. Ogień idealnie wkomponowuje się w klimat industrialny. Za pomocą metalowego stelażu możemy łatwo wykonać ozdoby domowe, takie jak popularne ostatnio świeczniki metalowe.


Stelaże gotowe lub na wymiar


Oferowane są metalowe stelaże zarówno gotowe, jak i na wymiar. Dzięki czemu możemy zaprojektować wiele mebli i ozdób. Jest to bardzo korzystne rozwiązane przede wszystkim ze względu na ekonomię. Półprodukty są w dużo niższych cenach niż gotowe projekty z dużych sieci sklepów meblowych. Dodatkowym atutem jest fakt, że robimy coś własnoręcznie i mamy pewność, że meble lub ozdoby będą unikatowe.


Data dodania: 2020-03-17 15:38:00