loadingimg

Wczytuję dane...
Kwietniki ogrodowe ze stali

Kwietniki ogrodowe ze stali kutej

 

Dekoracyjny kwietnik stojący wykonany z metaluPrzepiękny ogród marzy się wielu osobom. Od samego marzenia do realizacji jednak zazwyczaj jest daleka droga. Na ogrodzie nowoczesnym nie może oczywiście zabraknąć kwiatów, być może krzewów i kilku drzewek. Jednak to nie same rośliny przesądzają o tym czy dany ogród jest piękny i funkcjonalny. Nawet jeżeli bardzo zadbamy o wszystkie rośliny ogrodowe, może się to okazać niewystarczające. O tym czy ogród będzie naprawdę pięknym i stylowym miejscem decydować będą w głównej mierze wybrane przez nas dodatki i funkcjonalne rozwiązania, które na przykład ułatwiają jego pielęgnację.

 

Stylowy kwietnik wiszący na łańcuchu wykonany z metaluIstotnym elementem są kwietniki. Oczywiście wiele kwiatów rośnie swobodnie, ale niektóre z nich warto trzymać właśnie w kwietnikach, które będą rozwiązaniem bardziej praktycznym. Dzięki temu, że zdecydujemy się na posadzenie kwiatów w kwietniku nie będziemy musieli martwić się o to, że roślina nazbyt mocno się rozrośnie, a na dodatek jej zabranie na sezon zimowy do domu będzie o wiele prostsze. Metalowe kwietniki są doskonałym rozwiązaniem pod względem praktycznym, ale i wizualnym. To metal, który jest z jednej strony niezwykle solidny i odporny na warunki atmosferyczne, a z drugiej zapewnia nam przepiękne doznania wizualne. Ze względu na zastosowanie i pożądany efekt możemy wyróżnić trzy typy kwietników do ogrodu – wiszące, ścienne i wolnostojące.

 

 

KWIETNIKI WISZĄCE I ŚCIENNE

Ścienny kwietnik z metalu fantazyjnie zdobionyCzęsto wymagają nawiercenia otworu w ścianie budynku. Doskonałe rozwiązanie do roślin pnących. Świetnie sprawdzają się w przypadku tarasów w naszym domu lub też w oddzielonej części ogrodu. Metalowe kwietniki ścienne czy wiszące zapewnią nam wiele możliwości układania roślin, a bogaty wybór ich kształtów i rozmiarów sprawia, że dopasujemy na pewno coś idealnego dla siebie.

 

 

KWIETNIKI WOLNOSTOJĄCEStojący kwietnik z metalu zdobiony

To kwietniki, które wbijamy w ziemię lub ustawiamy bezpośrednio na podłożu. Stanowią one znacznie ciekawszą ozdobę, aniżeli wiszące kwietniki, które często chowają się pod liśćmi i pnączami danej rośliny. Doskonałe do wizytowej części ogrodu, widocznej spoza naszego terenu. Możliwość ustawienia donic w specjalnych uchwytach sprawia, że rośliny łatwo przenieść w inne miejsce lub zabrać do domu na okres zimowy.

 

 

Bez względu na wybrany typ kwietnika zdecydowanie polecamy metal. To właśnie trwałość i ponadczasowy charakter podkreśli styl każdej przestrzeni. Oferowane poprzez pracownie metaloplastyczne, zajmujące się sprzedażą artystycznych wyrobów metalowych, będą przepięknym elementem dekoracyjnym, a zarazem praktycznym gadżetem w domu.

 

 Sklep internetowy z artystycznymi przedmiotami metalowymi do domu i ogrodu


Data dodania: 2015-06-23 10:02:00