loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Nowoczesne stoły do jadalni

Stół do jadalni ST-279Nowoczesne stoły do jadalni 

 

 Stół w jadalni pomaga w celebrowaniu wspólnych posiłków i spotkań z domownikami, podczas gdy cały dzień się mijamy. Czas jaki spędzamy przy stole sprzyja rozmowom i zacieśnianiu więzi rodzinnych. Takie stoły kojarzą nam się zazwyczaj z masywnymi nogami i drewnianym solidnym blatem. Nic bardziej mylnego. Nowoczesne stoły do jadalni cieszą się zarówno solidnym jak i lekkim wykonaniem. Łączenia różnych materiałów od szkła, drewna po metal tworzą ciekawe wzory i niebanalne rozwiązania do wnętrz w różnych stylach. Drewniane grube blaty coraz częściej zastępuje szklany blat na lekkich metalowych nogach. Połączenie surowego metalu z pStół do jadalni ST-284ostarzanym blatem to absolutny hit w nowoczesnych aranżacjach. W zależności od powierzchni jak i upodobań najczęściej wybierane są tradycyjne okrągłe, kwadratowe czy prostokątne stoły. Ważne jest również jakie dodatki dobierzemy do całej aranżacji. Do wysokich stołów warto pokusić się o zakup krzeseł z oparciem, by podczas spożywania posiłków nasze plecy mogły się wyprostować i odpocząć. Fajnym i modnym dodatkiem obecnie są lampy zawieszone tuż nad stołem.  

 

 Stół w jadalni jest miejscem, przy którym spędzamy czas z rodziną czy to podczas Stół do jadalni ST-268posiłków czy przy herbacie i rozmowie. Młodzi ludzie ze względu na szybki i chaotyczny styl życia często w swoich małometrażowych mieszkaniach zwyczajnie rezygnują z takiego stołu. Zastępując je małymi i poręcznymi stolikami. W codziennym użytkowaniu nie robią problemów, schody zaczynają się wówczas, gdy przyjmujemy gości. Mała powierzchnia stołu staje się nie poręczna i mało praktyczna gdy chodzi o podanie obiadu. Małe stoły, ławy odnajdą się idealnie przy kanapie w salonie gdzie podamy kawę czy ugościmy znajomych winem.  

 Krzesło do jadalni KR-395

 Wybór stołu do jadalni nie jest sprawą prostą. Warto również zastanowić się nad zakupem takich mebli w pracowni metaloplastyki. To tu możemy zamówić wykonanie własnego projektu czy dopasować znaleziony już model do indywidualnych potrzeb. Solidność i profesjonalizm twórców sprawią iż taki stół będzie nam służył przez długie lata, a także stanie się oryginalną i niepowtarzalną ozdobą salonu.

metaloplastyczny.pl


Data dodania: 2017-04-07 10:58:00