loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Cichy ogrodowy pomocnik!

Cichy ogrodowy pomocnik!

 

Wieszak do węża ogrodowego OG-242 Metal w ogrodzie to nie tylko ławki czy grille ogrodowe. To również wszelkiego rodzaju dodatki, małe, ledwo zauważalne, ale bardzo istotne. Wieszak do węża ogrodowego sprawi iż nie będzie on leżał na trawniku przez całe lato, a zostanie zwinięty na stojak obok. Dzięki temu dzieci biegające po trawniku nie zaczepią się i nie będzie przeszkadzał przy koszeniu trawy. Taki mały detal a jaki praktyczny i niezbędny gdy chcemy zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom ogrodu. 

 Łańcuch - rynna ogrodowa RY-07

 Obecnie mało popularnym jest montaż skrzynek na listy. Listy ręcznie pisane zostały zastąpione przez smsy czy e-maile. Zaletą takich skrzynek jest to iż chronią naszą korespondencję, a nawet ulotki przed deszczem czy niepowołanym adresatem. Dodatkowo kute skrzynki na listy zdobią nasze furtki. 

 

 Kolejnym cichym pomocnikiem w ogrodzie są rynny ogrodowe. Dekoracyjne łańcuchowe rynny mimo niepozornej budowie zachwycają swoją oryginalnością i pomysłowością zwłaszcza w czasie deszczu. Takie nietypowe rynfigurka KUTA OG-17ny mogą stworzyć piękną iluminację małych ogrodowych wodospadów.  

 

 A gdy wiosna już w pełni i zaczynają budzić się pierwsze rośliny warto zadbać o ich prawidłowy rozwój. Drabinka do kwiatów to idealne rozwiązanie dla roślin pnących. Dzięki niej będą mogły kontynuować swoją gonitwę ku słońcu.

 

 Metalowe dodatki do ogrodu odpowiednio zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi będą służyły nam przez wiele lat. Ozdobne wiatrowskazy czy figurki ogrodowe pomogą w udekorowaniu naszego przydomowego zakątku. Dopasowane do stylu ogrodu te małe elementy architektury sprawią iż nasz ogród będzie zachwycał subtelnością i oryginalnością.

metaloplastyczny.pl


Data dodania: 2017-04-14 09:37:00