loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Zadbaj o formę na lato!

Zadbaj o formę na lato! Drążek do ćwiczeń DC-05

 

 Ruch to zdrowie! W imię tej zasady mamy ogromne chęci by poćwiczyć, dodać sobie energii i wyrzeźbić ciało na lato. Najgorzej jest zacząć. Jednak na siłowniach nie czujemy się pewnie i atrakcyjnie pośród ''osiłków'' uczęszczających regularnie na ćwiczenia. Rozwiązaniem tego problemu może być własna przydomowa mini siłownia. Wystarczy iż zdecydujemy się na zakup kilku akcesoriów do ćwiczeń i bez wstydu w domowym zaciszu możemy zadbać o formę na lato.

 

  Dobór akcesoriów do ćwiczeń powinien być uzależniony do tego jaki efekt końcowy chcemy uzyskać. Jeśli chcemy poprawić krążenie to wystarczy nam mata do Drążek do ćwiczeń DC-03ćwiczeń. Wymodelowanie sylwetki będzie potrzebowało zupełnie innego sprzętu. Ćwiczenie partii mięśni to długi proces, ale bardzo efektowny. Tu idealnie sprawdzą się drążki do ćwiczeń. Oczywiście w zależności od tego czy chcemy budować mięśnie nóg czy rąk bądź brzucha będą różniły się budową jak i ilością dodatkowych uchwytów do różnorodnych ćwiczeń. Wielofunkcyjne drążki do ćwiczeń to idealne połączenie gdy mamy ograniczony budżet a chcemy zadbać o wszystkie mięśnie. Chcąc kupić dobry sprzęt koniecznie trzeba zwrócić uwagę na materiał z jakiego został wykonany, ale również na łączenia elementów. Te wykonane z metalu Drążek do ćwiczeń DC-17wytrzymają duże obciążenia i będą gwarantowały nam bezpieczny trening, bez obaw iż w czasie podciągania drążek się połamie czy urwie. Łączenia zaś powinny być spawane. Będą one trwalsze niż te złączone śrubami. Dobrej jakości drążki posiadają również zabezpieczenia antypoślizgowe by w bezpieczny sposób móc ćwiczyć nie zważając na śliskie od wysiłku dłonie czy ramiona. 

 

  Zadbane ciało nie tylko poprawi naszą samoocenę ale również polepszy nasz nastrój. Dzięki regularnym ćwiczeniom uzyskamy piękną sylwetkę na lato jak i poprawimy nasze samopoczucie. Wysportowane ciało to marzenie niemal każdego z nas, wystarczy odrobina wysiłku i samozaparcia by uzyskać oczekiwany rezultat bez ogromnych kosztów.

 

 

  

metaloplastyczny.pl


Data dodania: 2017-05-05 10:10:00