loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Rowerowy zawrót głowy- wybieramy stojaki rowerowe!

Rowerowy zawrót głowy- wybieramy stojaki rowerowe!

 

Stojak rowerowy RO-66 W Polsce powraca moda na sport i zdrowy tryb życia. Każdy z nas ma znajomego, który biega, czy regularnie ćwiczy na siłowni. Wielu z nas chętnie również wsiada na rower, zarówno by poprawić swoją kondycję, jak i po to by aktywnie wypoczywać. W miastach czy na ścieżkach rowerowych coraz częściej pojawiają się miejsca gdzie możemy bezpiecznie pozostawić nasz rower by chwilę odpocząć. Stojaki na rowery przy kawiarniach, sklepach czy parkach to obecnie absolutny mus. Są one istotnym elementem małej miejskiej architektury. Posiadając własną firmę warto również pomyśleć i wygodzie pracowników i zadbać o to by mogli bezpiecznie pozostawić rower pod biurem na czas pracy.

 

 Modeli i typów stojaków mamy wiele. Najbardziej popularnymi są stojaki barierkowe, o które możemy oprzeć jakStojak rowerowy RO-49 i przypiąć rower. Dzięki prostej konstrukcji pozwalają na bezproblemowe zabezpieczenie naszych dwóch kółek. Ważnym kryterium przy wyborze takiego stojaka jest ilość stanowisk. Oczywiście im więcej miejsc do parkowania tym droższy będzie zakup. Modele barierkowe występują również w wersji jedno i dwustronnej, w zależności od potrzeb klienta. Powinny także umożliwić przypięcie roweru zarówno za ramę jak i koło. Kolejnym elementem na który warto zwrócić uwagę jest rodzaj montażu stojaka. Stabilne i trwałe przymocowanie do podłoża uniemożliwi przesunięcie ramy jak i zabezpieczy go przed kradzieżą. Metalowe konstrukcje zapewnią wytrzymałość i niezawodność niezależnie od warunków atmosferycznych.

 Wieszak rowerowy RO-62

  Ciekawym pomysłem na przechowanie pojazdu w domu jest wieszak rowerowy. Umożliwia nam pozostawienie roweru np. w garażu nie zajmując wielkiej powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej nam utrzymać porządek jak i zabezpieczyć go przed uszkodeniami.

 

 Stojaki na rowery pełnią nie tylko typowo użytkową funkcję ale również mogą być oryginalną ozdobą w miejskiej przestrzeni. Najczęściej są to proste i surowe w swojej budowie stojaki. Idealnie sprawdzają się w nowoczesnym budownictwie. Bardziej kolorowe i finezyjne stojaki możemy zobaczyć przy placach zabaw, szkołach czy parkach.

 

 

 

 

metaloplastyczny.pl


Data dodania: 2017-05-19 13:36:00