metaloplastyczny.pl

Blog tematyczny o hobby, domu i ogrodzie

Lifestyle

Dobry pomysł – tatuaże dla par z głębszym znaczeniem

Dobry pomysł – tatuaże dla par z głębszym znaczeniem

Każda relacja jest wyjątkowa i warta uhonorowania w wyjątkowy sposób. Jesteście gotowi na większe zobowiązanie? Mamy dla was dobry pomysł! Tatuaże dla par to symbol, który łączy dwie osoby na zawsze. Jeśli zastanawiasz się, jakie tatuaże dla par są popularne i jakie wzory warto rozważyć, ten artykuł pomoże Ci w podjęciu decyzji. Oto kilka propozycji,  na które często decydują się zakochane pary.

W artykule: 

 • Wspólne hobby – tatuaż dla dwojga, których łączy pasja
 • Nierozerwalność – minimalistyczny symbol dla zakochanych 
 • Daty ważnych wydarzeń 
 • Inicjały 
 • Serduszka
 • Król i królowa 
 • Jedna rzecz, dwie połówki
 • Słońce i księżyc to zawsze dobry pomysł – tatuaże dla par z przeciwieństwami
 • Puzzle – by okazać dopasowanie 
 • Yin i Yang
 • Klucz i kłódka
 • Ważne słowa i wspólne przysięgi
 • Znak zodiaku
 • Własne projekty

Wspólne hobby – tatuaż dla dwojga, których łączy pasja

Jeśli jesteście parą, która wspólnie uprawia jakieś hobby, może to być doskonały motyw na tatuaż. Wybór jest ogromny. Możecie postawić na takie same minimalistyczne symbole lub uzupełniające się, większe projekty. Może jesteście fanami tego samego sportu, oboje lubicie sztukę lub wspólnie podróżujecie? Wyraźcie to przez pasujące do siebie tatuaże.

Nierozerwalność – minimalistyczny symbol dla zakochanych 

Tatuaże przedstawiające nierozerwalność, takie jak znak nieskończoności, mogą być doskonałym wyborem dla par, które chcą podkreślić swoje silne uczucie i obiecać sobie wspólne życie.

Daty ważnych wydarzeń 

Wspólne przeżycia mogą być również doskonałym motywem na tatuaż. Możecie uwiecznić na swojej skórze datę, kiedy się poznaliście, zaręczyny czy ślub. Mały tatuaż będzie też świetnym przypomnieniem rocznic.

Inicjały 

Tatuaże z inicjałami partnera są subtelne i mogą być umieszczone w różnych miejscach na ciele, na przykład na nadgarstku, kostce czy za uchem. Kaligraficzne litery cieszą się największą popularnością, ale jeśli masz inne tatuaże to warto zastanowić się nad czymś co będzie się się z nimi komponować.

Serduszka

Klasyczne serduszko to uniwersalny symbol miłości. Możecie wybrać prosty, minimalistyczny wzór lub dodać do niego inicjały partnera lub inne symbole go przedstawiające. Wzór tatuażu może łączyć wiele elementów, tworzących całość w pięknym projekcie. 

Król i królowa 

Tatuaże koron, np. na palcach to świetny sposób na uwiecznienie swojej miłości. Pokażcie tym, że jesteście swoimi własnymi władcami, a wasz związek jest wyjątkowy.

Jedna rzecz, dwie połówki

Wybierzcie przedmiot lub symbol, który ma dla Was szczególne znaczenie, a następnie rozdzielcie go na dwie połówki. Każda z osób wytatuuję jedną część, a gdy będziecie razem, tworzyć będą całość. Wiele par decyduje się na pasujące do siebie polówki serca lub podzielony napis, który ma sens tylko w całości.

Słońce i księżyc to zawsze dobry pomysł – tatuaże dla par z przeciwieństwami

Pomysł na tatuaż dla dwojga inspirowany gwiazdami i planetami na pewno spodoba się parom, które oprócz miłości do kosmosu, chcą podkreślić swoją odmienność. Dwa różne ciała niebieskie pokażą jak świetnie się uzupełniacie.

Puzzle – by okazać dopasowanie 

Tatuaże w kształcie puzzli mogą być doskonałym symbolem dopasowania do siebie. Wybierzcie wzory, które łączą się ze sobą, tworząc jeden obraz. Najlepiej też, jeśli będą tej samej wielkości, by na prawde do siebie pasować.

Yin i Yang

Symbol yin i yang to świetny pomysł na przystający tatuaż dla par, który oddaje równowagę i harmonię w związku. Jest popularnym i rozpoznawalnym symbolem, a odpowiednio zaprojektowany będzie pięknie 

Klucz i kłódka 

Symbol klucza i kłódki pokaże, że to razem działacie najlepiej. Te motywy można łączyć z wzorami serca, co tworzy dodatkową, wartą rozważenia symbolikę. Zaznaczcie, że tylko wy macie klucz to swoich serc.

Ważne słowa i wspólne przysięgi

Wytatuujcie na sobie przysięgi, które złożyliście sobie w ważnych chwilach Waszego związku. Może to być na przykład przysięga małżeńska, zaklęcie miłosne czy prosta deklaracja uczuć. Wspólny tatuaż zapisze te pamiętne słowa na waszej skórze.

Znak zodiaku

Tatuaż związany ze znakiem zodiaku toć doskonałym pomysł na okazanie, że kochacie astrologię i astronomię, a wasz związek to coś więcej niż ziemski przypadek. Takie tatuaże dla par nie muszą być zrobione w widocznym miejscu, to przeważnie minimalistyczne konstelacje lub symbole. 

Własne projekty

Stwórzcie własne, indywidualne projekty, które będą odzwierciedlać Waszą miłość i osobiste odbicia. Może to być na przykład rysunek, który sami przygotowaliście, czy też symbol, który wymyśliliście razem. Wybierzcie motywy, które będą miały dla Was szczególne, tajemne znaczenie. 

Pomysły na tatuaż są wprost nieskończone, Najważniejsze żebyście oboje byli pewni swojej decyzji. Jeśli nie wiecie na jaki zdecydować się tatuaż, zapytajcie tatuatora, a na pewno pomoże wam w wyborze. Jeśli jesteście pewni, że chcecie zostać ze sobą do końca życia, takie przedsięwzięcie to dobry pomysł! Tatuaże dla par pokazują ich zaangażowanie i wielką miłość.

Udostępnij