loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
metaloplastyka

Kuta furtka, bramka FR-17

Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 7 dni

KUP TERAZ!
Cena:499,00 PLN
Koszt wysyłki od: 60.00 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów


Ręcznie wykonana metalowa furtka która sama w sobie stanowi element ozdobny, który może być wykorzystany zarówno jako furtka wejściowa, ale także jako element rozdzielający poszczególne części ogrodu np. warzywny od kwiatowego. Produkt wykonany jest z prętów stalowych i profili, a także kutych elementów ozdobnych. Całość została pomalowana proszkowo, dlatego nie wymaga dodatkowej konserwacji, a w przypadku ubytków w przyszłości wystarczy ją pomalować dowolną farbą do metalu. Ta ręcznie wykonana furtka mocowana być może do słupków lub ścian budynków za pomocą wkrętów lub kołków rozporowych.


Wymiary: wysokość ok. 150 cm, szerokość ok. 80 cm


W zestawie znajduje się klamka, zamek, mocowanie do zawiasów.


Standarowo wysyłany jest kolor CZARNY.Po wcześniejszym uzgodnieniu i dopłacie istnieje możliwość dobrania innego koloru lub np. patynowania na kolory stare złoto, stare srebro, antyczna miedź itp. Wykonujemy również na zamówienie inne wymiary i kształty.


Zdjęcie pokazuje wyrób który został wykonany na zamówienie klienta, jako że jest to wykonywane ręcznie kolejne będą mogły różnić się kształtem i kolorem.